Здравко Чолиќ

Најголемата музичка ѕвезда на овие простори, легендарниот Здравко Чолиќ оваа есен ќе одржи голем концерт во Скопје!
10. ноември е датумот резервиран за незаборавна дружба со миленикот на сите генерации. Локација е Вип Арената Борис Трајковски.

Влезниците ќе бидат пуштени во продажба од 31 август и истите може да се набават преку продажната мрежа на www.kupikartizase.com.

Билетите за категоријата партер од 21.09 се по цена од 800 денари