TRISTAN

Време е за најдобриот настан за оваа година. Како круна на сите одлични журки изминатиов период се потрудивме да го донесеме еден од топ 3 артисти од светската транс сцена...

Дами и господа SUN Production со особено задоволство го најавува гостувањето на кралот на лондонскиот психоделичен звук...

TRISTAN - Nano Records UK

 

Специјален гостин: 
DJANTRIX

 

Домашна поддршка:
SOUNDKILLAH
HUMANOID

DECORATION: SUN PRODUCTION SPECIAL DECORATION and DARK FOREST https://youtu.be/KgBV7qGB37A

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen и многу повеќе... 

Сабота 25 ноември 2017
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:00

Билети во предпродажба по цена од 400 денари до 19 ноември. Од 19 ноември цената на билетите ќе изнесува 500 денари.