Eric Gales

Еден од најдобрите светски блуз рок гитаристи Eric Gales ја започнува својата европска турнеа ексклузивно во Скопје, Македонија!

Настан кој не смее да се пропушти!

На 12ти октомври во Станица 26 со почеток од 22 часот. Eric Gales сега и кој знае кога повторно!

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 900 денари. На денот на настанот истите ќе чинат 1000 денари.