Дамир Пух

Три Гонга ви најавува ексклузивна концертна промоција на деби албумот на Дамир Пух со насловот “Recollection”.

Бидете и вие делот од Атмосферата што ќе ја создаде гитарата на Дамир Пух и неговиот извонреден бенд.

На 11-ти Октомври во Станица 26 со почеток од 22 часот.

Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Купи Карти За Се, по цена од 200 денари.